Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

«Смілива гривня» 2023: стартувала благодійна акція Нацбанку

Дата: 14.09.2023 14:47
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». Упродовж трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10 та 50 копійок, а також 1, 2, 5 і 10 гривень.

Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої перемоги.

Благодійна акція «Смілива гривня» насамперед спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році.

До слова, минулого року до неї долучилися понад 2 400 колективів, із них 81 % – це навчальні заклади. Як результат, зібрали монет на суму майже 5 млн грн. Кошти перерахували на спеціальний рахунок, створений у Національному банку України, для потреб сил оборони України.

Слід зазначити, що наразі в обігу перебуває 14,3 млрд монет на суму понад 6 млрд грн. Значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. та 50 коп. (28,3% та 9,2% від загальної кількості монет в обігу відповідно) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

Отже, аби долучитися до акції необхідно зібрати монети і принести їх до відділень банків-партнерів: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ».

Адреси відділень банків-партнерів акції, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня».

Умови участі у благодійній акції за покликанням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!

#Смілива_гривня


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора