Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Херсонська область, Каховський район

щодо проведення публічних консультацій громадян, юридичних осіб, чиє житло було пошкоджене, або знищене внаслідок збройної агресії росії проти України.

Дата: 12.10.2023 14:43
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

Народним депутатом України, Головою ПП «Слуга Народу» та Головою комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування О. Шуляк підтримана ініціатива ГО «Інститут Республіка» щодо проведення публічних консультацій громадян, юридичних осіб, чиє житло було пошкоджене, або знищене внаслідок збройної агресії росії проти України.

До публічної консультації можуть долучитися учасники, які наразі проживають в південних регіонах України і мають пошкоджене майно або ті, хто має пошкоджене майно в даному регіоні, але наразі проживає як внутрішньопереміщена особа в іншій області України, або за кордоном.

До участі у публічних консультаціях запрошуються мешканці АР Крим, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Крім того, запрошуються народні депутати, представники міністерств, надавачів послуг, які залучені до механізму компенсацій, представників громадських організацій та інші спеціалісти та експерти з питань даної теми.

Мета оголошених публічних консультацій: зібрати факти та думки на тему компенсації за пошкоджене/знищене майно від усіх учасників процесу. Особливу увагу звертаємо на типові недоліки, які зустрічаються найчастіше, та на пропозиції щодо шляхів їх подолання. На основі отриманих даних будуть сформовані загальні рекомендації щодо покращення механізму виплати компенсацій.

Пропозиції громадян допоможуть у внесені актуальних і якісних змін до Закону України No 2923-IX "Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України" та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. Разом з цим, напрацювання будуть передані відповідним державним органам з метою удосконалення своїх нормативно-правових актів.

Запрошуємо взяти участь у публічних консультаціях, які відбудуться у декілька етапів та виступити під час заходу.

У разі потреби, більш детальну інформацію можна отримати за

посиланнями на консультаційні документи:

- консультаційний документ: http://surl.li/lcony

- реєстраційна форма для участі: http://surl.li/lyrpy

Звертаємо увагу, що на зазначених ресурсах, також, наявна форма реєстрації, яку мають заповнити бажаючі прийняти участь у публічних консультаціях.

Принагідно інформуємо, що публічні консультації відбуваються в рамках проєкту «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни» реалізується громадською організацією «Інститут Республіка» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».

Третя публічна консультація: Напрямок «Південь» відбудеться 13 жовтня о 10:00 годині.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора