«Ти як?»

Дата: 23.10.2023 13:31

Прості звички, які допоможуть поповнювати ментальні ресурси

Про них розповіли у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

• Подбайте про повноцінний здоровий сон. Не забувайте провітрювати кімнату перед тим, як лягати спати.

• Намагайтеся не читати новин зранку і перед сном.

• Перегляньте свій інформаційний «раціон» і викиньте з нього контент, який шкодить вашому самопочуттю.

• Уникайте переїдання. Не «заїдайте» стрес фастфудом чи солодким.

• Пам’ятайте, що алкоголь і нікотин додають ще більше суму. Також можуть призвести до проблем зі сном.

• Виділяйте час на фізичну активність. Вона корисна не тільки для м’язів, а й чудово розвантажує мозок.

• Частіше ходіть на прогулянки.

• Робіть собі теплі ванни.

• Знайдіть для себе нове творче хобі. Малювання, музика, танці – запитайте свою внутрішню дитину, чого їй не вистачає.

• Складайте план активностей на тиждень і місяць. Не забувайте додавати туди те, що відповідає вашим цінностям й уподобанням.

• Не соромтеся ділитися з близькими людьми своїми відчуттями, щоб негатив не накопичувався всередині.