Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Future Perfect: в Україні стартує національний проєкт з популяризації англійської мови

Дата: 14.11.2023 13:28
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

     Національна програма популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створена з ініціативи Президента України. Координуватимуть втілення програми Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України.

    Мовна програма втілюється за принципом lifelong learning — освіта протягом усього життя, доступна всім українцям та українкам.
    Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. Це допоможе створити сприятливий мовний клімат для всіх, хто живе та працює в Україні.

   Знання англійської — це ширші перспективи для пошуку роботи чи здобуття освіти. Крім цього, володіння мовою дає змогу споживати велику кількість контенту в оригіналі — літературу, кіно, наукові праці, канали іноземних лідерів
думок тощо. Для підприємців англійська мова відкриває можливості переговорів без посередників, що може суттєво пришвидшити процеси та зберегти важливий контекст.
    Високий рівень англійської дає змогу українцям відвідувати міжнародні конференції та встановлювати контакти з професіоналами з будь-якої країни.
     Галузеві заходи допомагають розширити коло професійного спілкування та представити Україну як державу, готову до міжнародної комунікації та домовленостей.
    До програми Future Perfect можуть долучатися бізнеси, організації та ініціативи, які допомагають українцям вивчати англійську мову. Відтепер можна стати частиною програми зі своїм проєктом, надіславши власні безоплатні для вивчення інструменти для розгляду на електронну пошту: osvita@thedigital.gov.ua .
    Вже відкрито доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську:
     Promova — це платформа та застосунок для вивчення мов з персоналізованим підходом;
     Empower — це ініціатива британських колег з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів.
    Promova створено командою української кофаундингової IT-компанії Genesis. У межах Future Perfect на платформі Promova для українців відкрито на три роки безоплатний Premium-доступ до чотирьох курсів англійської: General
English, Business English, English with TV series та Travel English.
    У Promova можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning. Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення. Також доступна жива практика з носіями мови в розмовному клубі платформи — це можливість знайти друзів з інших країн.

     Зараз у Promova можна вивчати десять іноземних мов. Серед них — п’ять найпопулярніших мов світу, а також корейська та українська. У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Користувачі можуть вибрати не лише мову для вивчення, а й мову, якою вони хочуть отримати пояснення. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for
Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис за посиланням: https://promova.com/free-for-ukraine . Знання нової мови — це завжди про нові можливості. Тестуйте платформу, щоб уже сьогодні почати відкривати їх для себе.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора