Звернення Володимира Зеленського

Дата: 22.11.2023 09:02

Маємо новий потужний пакет підтримки від Німеччини. Це оборонна підтримка – 1 мільярд 300 мільйонів євро. І серед іншого в цьому пакеті посилення нашої ППО, а саме виробництво нових систем «Айріс-Т» й ракети для ППО. Завдяки цьому наші міста, тисячі життів наших людей будуть врятовані від російського терору.

Дуже важливо, що в цьому пакеті також і потрібна нам артилерія – дійсно серйозний пакет, дуже. Німеччина – серед лідерів у допомозі нашому захисту, нашій державі та в збереженні миру в усій Європі.

Ми обговорили з паном міністром Борисом Пісторіусом ситуацію на полі бою зараз, нашу співпрацю, зокрема, у спільному виробництві озброєнь – в усьому тому, що допоможе захистити і Україну, і всю нашу Європу.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦