Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

"Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!"

Дата: 25.11.2023 12:03
Кількість переглядів: 29

Фото без опису 

 Четверта субота листопада об’єднує українців через спільне минуле. Україна та світ вшанують невинних жертв Голодомору-геноциду.

    Цього року ми вже в друге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

   У нинішній війні росія переслідує ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років – знищення української ідентичності та української нації. І тоді, і нині Росія намагається зламати волю українців до спротиву, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал. Сталін у XX столітті та Путін у XXI зробили вибір на користь геноцидів, бо інші методи упокорення українського народу не спрацювали.

   Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані. 

    До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну». В якій закликає вас зігріти своїм теплом і підтримати тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій.

    Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь - це символ пам'яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Бо ми – народ-воїн. День пам’яті жертв Голодомору. Запали свічку пам'яті за вбитими голодом. Передай тепло, стань поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора