В Україні стартує всеосяжна програма з вивчення англійської мови

Дата: 27.11.2023 15:09

Уряд України запускає всеосяжну й доступну програму з вивчення англійської мови Future Perfect, якою зможе скористатися кожен українець і українка незалежно від фінансового стану чи місця проживання.

Мета проєкту Future Perfect — офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Координуватимуть мовну програму Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України й Міністерство культури та інформаційної політики України.

Передбачає Future Perfect продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova

Вона пропонує українцям Premium-доступ до всіх мовних курсів на 3 роки.

А онлайн-платформа для вивчення англійської Empower від Кембриджського університету доступна для українських викладачів та студентів.

Платформу з вивчення англійської мови можна переглянути за посиланням.