Куди звернутись?

Дата: 06.12.2023 13:19

⚡️У листопаді до Національного інформаційного бюро надійшло понад 14 тисяч звернень

Національне інформаційне бюро (НІБ) продовжує приймати інформацію про військовополонених і зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях України. А також – повідомлення про осіб, в тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.

▪️Так, впродовж листопада 2023 року:

• оператори цілодобової гарячої лінії НІБ прийняли майже 8 тисяч дзвінків;

• близько 2,6 тисячі звернень було отримано на електронну пошту: info@nib.gov.ua;

• 1,7 тисячі звернень надійшли через чат-боти бюро;

• більш ніж 1 тисяча листів – засобами поштового зв’язку;

• понад 800 звернень – через онлайн-форму на сайті НІБ.

❗️Нагадуємо, що зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро можна за номерами: 16-48 та +38 (044) 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону).

Окрім зазначених вище каналів комунікації, повідомити інформацію НІБ можна через месенджер на сторінці у Facebook.

#Мінреінтеграції