Звернення Володимира Зеленського

Дата: 07.12.2023 09:14

Сьогодні в нас було багато міжнародної роботи. Вдалося повернути в Україну ще вісьмох українських дітей, які були депортовані в Росію з нашої тимчасово окупованої території. Я дякую Державі Катар за дієве посередництво та Дмитру Лубінцю, обмудсмену, і всій команді, яка веде цю тему.

Активно працюємо у Вашингтоні. Наша українська делегація: Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, міністр оборони Рустем Умєров.

Важливі зустрічі – і, зокрема, в Конгресі Сполучених Штатів, із представниками Адміністрації Президента Байдена. Міністр оборони Остін, держсекретар Блінкен. Робота – максимально енергійна, і як результат маємо хороші, потрібні сигнали для України. А також новий пакет американської допомоги, військової підтримки.

Дякую! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦