Звернення Володимира Зеленського

Дата: 08.12.2023 09:04

Як і завжди, був на звʼязку з військовими – з командувачами. Була доповідь розвідки. І хочу зараз відзначити воїнів-прикордонників. Вони не лише захищають державний кордон, але й разом з усіма воїнами Сил оборони та безпеки України бʼються на фронті заради нашої держави і людей. Дякую всім бойовим підрозділам Державної прикордонної служби України!

Особливо відзначу воїнів Краматорського прикордонного загону – Бахмутський напрямок, Донеччина. Солдат Мечислав Левицький та сержант Ігор Куликов. Хоробрі, результативні воїни. Дякую вам, хлопці!

Житомирський прикордонний загін – солдат Василь Палій із позивним Кордон та сержант Олександр Качур. Воюють на Донеччині. Дякую вам за відвагу і знищення ворога!

Спецпідрозділ «Дозор» – працює на різних напрямках, і на кожному є результат. Молодці, воїни!

Відзначу також підрозділи, які захищають південь нашої держави, зокрема Південного регіонального управління та Морської охорони. Їх мобільні вогневі групи щоночі полюють на «шахеди». І я дякую вам, хлопці, за кожен збитий ворожий дрон!

Слава всім, хто захищає нашу державу як свій власний дім! Слава нашому міцному народу!

Слава Україні!