В Україні з’явився онлайн-гід із прав людини

Дата: 08.12.2023 14:23

⚡️В Україні з’явився онлайн-гід із прав людини

Він має назву Human Rights Guide. Посібник розробив Центр громадянських свобод разом із Baltic Human Rights Society. Про це йдеться на сайті центру.

▪️Онлайн-гід доступно пояснює українцям їхні права за допомогою практичних щоденних ситуацій і прикладів.

▪️Крім того, платформа буде корисною для тих відвідувачів, професійна діяльність яких охоплює права людини. Зокрема, для юристів, суддів, правозахисників. Також вона може використовуватися для формальної та неформальної освіти, професорами, вчителями й студентами.

▪️У посібнику можна знайти контакти, куди звертатися і телефонувати, якщо ваші права порушено. Переглянути його українською й англійською мовами можна за цим посиланням.

▪️Також раніше безоплатний навчальний курс для ВПО було запущено на освітній онлайн-платформі Prometheus. У ньому зібрана корисна інформація про соціальні права та гарантії, медичне забезпечення, працевлаштування, освіту.

#Мінреінтеграції