Звернення Володимира Зеленського

Дата: 21.12.2023 08:51

Селектор. Військові: доповідь про ситуацію на фронті. Внутрішня ситуація: безпека, доповідь від правоохоронців, ліквідація наслідків російського обстрілу Херсона – жорсткий обстріл. Відповімо ворогу. Доповідь ГУР: плани окупантів, наша протидія. Доповідь Служби зовнішньої розвідки України: тенденції найближчого часу, важливі наші операції, які ми готуємо.

Окрема розмова по дронах – те, що на складах, і те, що потрібно на передовій. Логістика буде швидшою. Працюємо і над тим, щоб ефективність застосування дронів, зокрема FPV, стала вищою по всіх напрямках. Це очевидний пріоритет держави і цілком конкретний спосіб берегти життя наших воїнів.

Звичайно, щодня, незмінно – вдячність нашим воїнам. Усім, хто бʼється заради нашої держави. Усім, хто тренує. Усім, хто лікує і рятує. Усім, хто виробляє необхідну зброю. І всім, хто працює, щоб Україна могла вистояти, щоб наші воїни мали чим захищати нашу державу і незалежність. Обовʼязково захистимо!

Слава Україні!