Звернення Володимира Зеленського

Дата: 22.12.2023 09:39

Зараз, у передріздвяний час, усім в нашій державі варто памʼятати, що цей час – час для зосередженості, час для роботи, час для того, щоб мати можливість розслабитись потім.

Харківщина та Луганщина, Донеччина та Запоріжжя, Херсонщина та кожен інший наш регіон, де зараз вирішується доля держави – нашими воїнами, усім нашим народом. Максимальна увага – захисту. Максимальні зусилля – заради держави. Максимальна енергія – заради того, щоб Україна могла досягти й досягала своїх цілей. Я дякую всім, хто живе саме так, хто бʼється і працює заради України.

Сьогодні ж була окрема доповідь ГУР: плани ворога, робота російської «оборонки» – є сигнали щодо їхнього уповільнення. Будемо їхньому уповільненню ще допомагати.

Віримо в наші сили! І щодня додаємо сили Україні.

Слава Україні!