Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Стартує відбір до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів: як долучитися

Дата: 24.12.2023 13:53
Кількість переглядів: 30

Фото без опису

Запускається національний відбір для створення Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) в Україні в межах програми «Цифрова Європа». 20 грудня відбулось перше засідання Комісії з проведення конкурсу з відбору кандидатів на створення Європейських цифрових інноваційних хабів в Україні. До складу Комісії входять представники Мінцифри, Офісу з розвитку підприємництва та експорту (НКП Програми «Цифрова Європа» в Україні) та міжнародні експерти. Комісія затвердила Порядок проведення конкурсу та форму заяви кандидата на участь в конкурсі.

Мета національного відбору — знайти компанії, які готові просувати інновації, цифровізацію, надавати нові можливості й навички для масштабування. Також впроваджувати технології, які допоможуть розвивати бізнес та суспільство.

Стати цифровими хабами можуть:

 • дослідницькі організації та/або організації з розвитку технологій;

 • технологічні та/або інноваційні центри;

 • наукові, технологічні та/або інноваційні парки;

 • організації підтримки підприємництва (інкубатори, акселератори, інвестори та ін.);

 • організації з підтримки бізнесу (торгово-промислові палати, галузеві асоціації, неурядові громадські організації та ін.);

 • інноваційні компанії / приватні провайдери технологій, інноваційні малі й середні підприємства (МСП);

 • агентства та організації з питань розвитку (економічного та регіонального, промислового та/або технологічного, а також розвиток МСП);

 • фонди технологічного розвитку, фонди підтримки досліджень та/або інновацій;

 • університети / інститути / факультети та/або дослідницькі центри;

 • заклади професійної освіти;

 • промислові кластери, асоціації / компанії в ІТ-галузі;

 • державні або приватні фінансові організації.

Подавайте заявки на відбір через онлайн-форму за посиланням — https://forms.gle/nUMjouvZnJJ664An7. Зробити це можна з 20 грудня 2023 року до 19 січня 2024 року включно.

Результати будуть опубліковані на порталі Дія.Бізнес, сторінці програми «Цифрова Європа» до кінця січня 2024 року.

Відбором займається комісія, до складу якої входять представники Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й міжнародні експерти. Фіналістів обиратимуть за критеріями: відповідність вимогам, актуальність ідеї, можливість реалізації, потенційний вплив. Детальніше про оцінювання заявки — за посиланням.

Нагадаємо, для компаній, які зацікавлені в участі в мережі, протягом жовтня-грудня проходили вебінари європейських учасників ЄЦІХ. Переглянути вебінари та презентації спікерів можна за лінком. Протягом наступного місяця відбудеться ще кілька вебінарів. Дати та деталі будуть оголошені додатково на вебпорталі Дія.Бізнес.

Довідково: 20 грудня 2023 року стартує конкурс на створення Європейських цифрових інноваційних хабів, координацією якого займається Європейська комісія. Приймання заявок триватиме до 10 квітня 2024 року. Важливою умовою подання є лист-підтримка апліканта Національною комісією. Відповідно, відправити заявку на конкурс ЄС українські учасники зможуть тільки після відбору Національною комісією. Результати оприлюднять в кінці січня 2024 року, тож учасники конкурсу матимуть більш ніж дві місяці на підготовку заявки згідно з формою Єврокомісії.

За матеріалами Мінцифри


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора