Звернення Володимира Зеленського

Дата: 29.12.2023 09:24

Селектор. Внутрішня ситуація. Ліквідація наслідків російських ударів. Зокрема, Херсон та Херсонщина, Запорізька область, інші регіони. Вдячний кожному рятувальнику, кожному лікарю, кожному поліцейському. Доповіді МВС і СБУ: є хороші і результати в захисті від колаборантів та навідників, в протидії злочинності. Робота нашого експортного коридору в Чорному морі: вже більше 12 мільйонів тонн вантажів. Особливо вагомі результати за грудень, і це відчувається на рівні всієї нашої економіки.

Звичайно, були сьогодні й доповіді щодо фронту – Харківщина, Донеччина, Запоріжжя, лівий берег Херсона. Стійкість зараз, сила зараз, результати зараз визначають, як мине ця зима повномасштабної війни і що будемо очікувати від наступного року.

Дякую всім, хто зараз у бою, на бойових постах і в бойових завданнях заради України! Дякую всім, хто допомагає і хто працює заради наших спільних інтересів!

Слава Україні!