Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Codefinity надає безоплатний доступ до 70 курсів з програмування для українців

Дата: 29.12.2023 13:31
Кількість переглядів: 73

 

Фото без опису

Онлайн-платформа Codefinity, що допомагає користувачам у всьому світі навчитися кодувати та опановувати інші технічні навички, надає безоплатний  доступ до 70 курсів з програмування для українців. Підтверджуйте громадянство через Дія.Підпис на платформі.

 Розвиньте безоплатно нову навичку — програмування, з Codefinity та Дією! Освітня платформа Codefinity відкриває доступ до своїх курсів для всіх українців. Щоб вивчати Python, Data Science, Data Analytics та SQL, достатньо лише підтвердити громадянство через Дія.Підпис. Тож нумо вчитися!

Codefinity родом з України, це EdTech-бізнес з екосистеми Genesis. А випускники платформи — співробітники Microsoft, Google та інших Big-tech компаній. Дієві, не втратьте можливість стати одними з них й опанувати нову високооплачувану професію!

Щоб отримати безоплатний доступ:

  • Перейдіть на лендинг Codefinity за посиланням:  https://ua.codefinity.com/

  • Натисніть Почати безкоштовно

  • Виберіть, як зареєструватися — Facebook або Gmail

  • Підтвердьте особу Дія.Підписом.

І це все, доступ відкрито!

 А ще, Codefinity — міжнародне ком’юніті розробників, до якого входить понад 50 000 користувачів, з якими можна обмінюватися досвідом та знаннями.

Після закінчення курсів студенти отримають цифровий сертифікат. Наразі доступно понад 70 курсів з програмування, 20 з яких — українською мовою. Надалі компанія планує перекласти всі освітні програми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора