З НОВИМ РОКОМ!!

Дата: 01.01.2024 11:15

Новий рік💙💛 Всі ми раніше з нетерпінням чекали цього свята: мріяли, раділи будуючи плани на майбутнє. З 24 лютого, дня повномасштабного вторгнення росії усе змінилося і нас нині зовсім, не зачаровує магічна атмосфера дива. Тепер кожен наш день – це день відважної боротьби та віри у перемогу!

Перемога неодмінно буде - українці незламні! Ми показали усьому світу, що Україна – вільна, незалежна, могутня держава, а наші Збройні Сили України –непереможці, нездоланні, справжні титани! 💪 💙💛

Згадаймо сьогодні на свято і подякуймо нашим янголам - охоронцям: військовим, котрі зустрічатимуть Новий рік далеко від родини, в холодних окопах, медикам, які, рятують хлопців, ризикуючи власним життям, волонтерам, які доставляють усе необхідне у зону бойових дій, всім хто допомагає Україні!💪

Схилімо голови і вшануймо хвилиною мовчання усіх тих, хто поліг, аби ми могли жити на своїй землі! Зичимо, щоб в новому році закінчилось безкінечне 24 лютого 2022. Нехай прийдешній рік буде ознаменований упевненою Перемогою України і стійким миром.

З Новим роком! Все буде Україна!