Звернення Володимира Зеленського

Дата: 03.01.2024 09:05

«Лише за кілька цих днів, від 29 грудня і по сьогодні, Росія застосувала проти України вже майже 300 ракет та понад 200 «шахедів». Ще жодна держава не відбивала подібних ударів – комбінованих: і дрони, і ракети, зокрема аеробалістичні. Тільки за сьогодні збито 10 «кинджалів».

Я дякую кожному воїну наших Повітряних Сил Збройних Сил України, усім бійцям мобільних вогневих груп, кожному нашому зенітнику й усім тим у світі, хто вже допомагає Україні зі зброєю для захисту неба.

Більше систем ППО, більше ракет для ППО – це те, що прямо зберігає життя. І нашим захистом неба саме тут, в Україні, ми маємо довести, що демократії здатні захищати життя від будь-яких форм терору. Якщо не зробити це зараз в Україні, то, на жаль, російський терор буде й надалі розповзатися Європою та світом».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 678-го дня війни.