Мінмолодьспорт шукає проєкти

Дата: 05.01.2024 13:46

Мінмолодьспорт запускає конкурс для громадських організацій, які хочуть робити круті проєкти з патріотичного виховання. Якщо ви маєте ідею, як зробити Україну ще кращою і міцнішою, подавайте свою заявку! Можна отримати до 600 тис. грн на реалізацію вашого проєкту.

Ми шукаємо проєкти для:

💙️️️️ Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України

💙️️️️ Формування української громадянської ідентичності українців на основі національних цінностей (соборність, самостійність, воля, гідність).

💛️️️️ Популяризації та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.

💛️️️️ Поширення знання про видатних осіб історії України, які боролися за нашу незалежність.

Цьогоріч на конкурс виділено 9 млн грн, тож маємо багато можливостей підтримати якісні проєкти.

Щоб подати заявку, перейдіть за цим посиланням👇

⏰ Поспішайте, термін подачі до 23:00, 5 лютого 2024 року.

Використайте цю можливість проявити себе!