Звернення Володимира Зеленського

Дата: 15.01.2024 09:17

Перші два тижні цього року вже додали Україні сили й можливостей. Є нові пакети підтримки для наших воїнів. Є дуже потрібні домовленості про спільне виробництво зброї та снарядів, особливо чутливе питання – дрони. Дронів буде більше. Готуємо чергові хороші новини щодо ППО. Пам’ятаємо про ракети, про РЕБ – засоби радіоелектронної боротьби – буде більше. І незмінно, місяць за місяцем нарощуємо наше, українське виробництво артилерії. Україна має достатній потенціал, щоб пройти цей важкий шлях війни. Ми маємо потенціал, щоб об’єднувати світ. Маємо потенціал перемогти. Головне – вірити у свої сили. І вірити в Україну.

Вдячний усім, хто з Україною та в Україні. Вдячний усім, хто б’ється і працює, і волонтерить, і допомагає заради того, щоб Україна – жила. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦