Звернення Володимира Зеленського

Дата: 17.01.2024 09:00

Продовжуємо важливі двосторонні зустрічі на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Серед головного – Формула миру та її підтримка.

Люксембург 🇱🇺

З Прем’єр-міністром Люком Фріденом обговорили продовження співпраці, конфіскацію заморожених активів агресора. Цінуємо незмінну підтримку України.

Сінгапур 🇸🇬

Перша зустріч із Президентом країни Тарманом Шанмугаратнамом. Запросив долучитися до реалізації Формули миру. Україна зацікавлена в розвитку відносин із Сінгапуром й іншими країнами регіону.

Руанда 🇷🇼

Ще одна перша зустріч – із Президентом Полем Кагаме. Нещодавно Україна відкрила посольство в Руанді й зацікавлена в розвитку двосторонніх відносин. Ми готові стати постачальником сільськогосподарської продукції. Для нас важлива підтримка нашої держави країнами Африки.