Звернення Володимира Зеленського

Дата: 26.01.2024 09:13

Наші воїни Національної гвардії України. Є за що сьогодні їх відзначити. Спецпризначенці 1-го та 3-го окремих штурмових загонів «Омега». Хлопці дуже ефективно воюють на передовій, у дійсно гарячих місцях фронту. 15-й Слов’янський полк і 4-та бригада оперативного призначення Нацгвардії – це Східний напрямок. Дякую вам за влучність, воїни!

І сьогодні, професійний день у кіберфахівців СБУ – Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, – я вітаю вас, усіх працівників Департаменту, і дякую вам за роботу як у тилу, так і на фронті.

Дякую всім, хто робить Україну міцніше! Хто б’ється заради України, хто працює заради того, щоб Україна, наші люди, наше суспільство ставали сильніше. Слава Україні!