Звернення Володимира Зеленського

Дата: 02.02.2024 09:08

Сьогодні довгоочікуване рішення Євросоюзу – 50 мільярдів євро для України. Програма підтримки. Довготривала – на чотири роки. І це означає: українці мають фінансові гарантії для нашої соціальної стабільності. Рішення ухвалене сьогодні на Європейський раді – на рівні лідерів. Заради нього команда України і наші друзі в Євросоюзі працювали достатньо глибоко та активно – по різних каналах, на різних рівнях.

Європа продемонструвала саме таку єдність, яка потрібна. 27 країн – разом. Інституції Євросоюзу – у повній взаємодії. Це чіткий сигнал Москві, що Європа вистоїть і що Європу не зламати будь-якими деструктивними хвилями, які завжди придумують у Кремлі. Але водночас це чіткий сигнал через Атлантику – сигнал про те, що Європа бере на себе зобовʼязання. Безпекові. Сильні. Чекаємо рішень Америки.