Щоденник Спогадів

#ЩоденникСпогадів🏡

ЖИВУ, ЛЮБЛЮ І ДИХАЮ ТОБОЮ, МОЯ ГРОМАДА❤ АСКАНІЯ-НОВА!💙💛

З ДНЕМ ЄДНАННЯ, УКРАЇНО!

Наша єдність є міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Сьогодні – чудова нагода нагадати собі і нашим людям закоханим в Україну, які зараз в окупації переживають нелегкі часи чекаючи звільнення, що ми разом - наші думки завжди з вами.

Ви українці на окупованих територіях перед обличчям «руського міра» безстрашно продовжуєте наближати нашу українську перемогу. Ви жителі окупованої Асканія-Нової кожну хвилину оновлюєте стрічку новин, чекаючи інформації про звільнення наших сіл...

Ворогу ніколи не вдасться нас зламати та русифікувати, бо ми непереможні у своєму єднанні. Бо кожна клітина нашої самості українська.

І хоч зараз ви не можете відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, ми знаємо, як ви чекаєте на ЗСУ. Дякуємо ЗСУ за віру, за наближення нашої Перемоги! Разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!