Звернення Володимира Зеленського

Дата: 28.02.2024 09:11

Провів змістовну та щиру розмову з Його Високістю Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

Обговорили пункти Формули миру та прогрес, який може бути досягнутий у їхній реалізації. Лідерство Саудівської Аравії може допомогти знайти справедливі рішення. Ми цінуємо прагнення принца допомогти відновити справжній мир і вдячні за поради та підтримку.

Розповів про наші зусилля та діалог з партнерами щодо підготовки Глобального саміту миру у Швейцарії на рівні лідерів. Обговорили зміст саміту та кроки, які можуть бути зроблені заради реального відновлення безпеки для України, всієї Європи та глобальної спільноти народів.

Важливою темою зустрічі стали конкретні можливості двосторонньої співпраці України та Саудівської Аравії в економічній і технологічній сферах. Наші команди працюватимуть за відповідними напрямами, які були обговорені сьогодні.