ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Дата: 01.03.2024 09:32

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо до громадських консультації та обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів Асканія-Нової селищної територіальної громади.

На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»,  відповідно до розпорядження начальника Асканія-Нової селищної військової адміністрації  від 23 лютого 2024 року №23 «Про створення робочої групи з питань  перейменування  вулиць, провулків та  інших об’єктів Асканія-Нової селищної територіальної громади»

Вивчення громадської думки триватиме з 01 березня по 02 квітня.

У зв’язку тимчасовою окупацією територіальної громади пропозиції приймаються на електронну адресу: ask.nova.va@gmail.com з поміткою у темі листа «Перейменування» (в письмовій формі та надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження) або шляхом заповнення гугл-форми https://docs.google.com/forms/d/1q2uwpfccjsWYH9CW7PmsSUVK31tw0BIQwEkwL4uNUmM/edit

Не залишайтесь осторонь! Змінюємо назви вулиць разом!