З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 210-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 05.03.2024 10:19

Міністерство культури та інформаційної політики України рекомендує використовувати єдину графічну концепцію з нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета та художника.

"Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Харківською академією дизайну і мистецтв розробили айдентику до 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. Запрошуємо всіх охочих використовувати пакет візуальних матеріалів, який розміщений за посиланням"

Автори — студентки Харківської академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ):

• Анна Ротченкова - Лого;
  • Аліна Тимошенко - Айдентика;
  • Анастасія Капустіна - Айдентика;
  • Софія Клименко - Анімація.

КЕРІВНИК:

Лесняк Володимир Іванович — дизайнер-графік, професор Харківської державної академії дизайну та мистецтв, член-кореспондент Національної академії мистецтв України,  член національного Спілки художників України і Спілки дизайнерів України.