A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

У штаб-квартирі НАТО відбулась церемонія вшанування, приурочена до двох років з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну

Дата: 23.02.2024 17:26
Кількість переглядів: 41

«Два роки тому росія розпочала повномасштабну, неспровоковану, жорстоку збройну агресію проти Української держави. Її мета - знищення України та українців, як нації.

У разі перемоги російська федерація нав'яже власне бачення історії. Вона поверне нас в епоху розподілу світу на сфери впливу, імперій та стирання ідентичності цілих народів.

Разом ми маємо зробити все можливе, щоб це не відбулось. Перемога України відповідає стратегічним інтересам країн, які вірять у порядок, заснований на праві, які розуміють, що якою б не була ціна допомоги Україні, це дешевше, ніж відновлювати світовий порядок, якщо Україна не переможе», - зазначила Глава Місії України при НАТО Наталія Галібаренко, звертаючись до присутніх.

Перед постійними представниками держав-членів Альянсу, представниками Міжнародного секретаріату, Військового штабу НАТО та партнерами також виступив Заступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоана.

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Під час церемонії у штаб-квартирі Альянсу пролунав гімн України. Постійні представники держав-членів НАТО також символічно висловили підтримку Україні, додавши до інсталяції у формі карти України соняшники -  квіти, які вже стали символом українського спротиву.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора