ОБЕРЕЖНО МІНИ

Дата: 20.03.2024 14:48

Вчити дітей мінній безпецінеобхідна складова навчання в умовах сьогоднішньої війни.

І що максимально правильно та безпечно донести до дітей ці правилави можете дивиться разом інформаційні мультики! Завдяки Мінреінтеграції було створено та поширено серію мультиплікаційних роликів для дітей на тему мінної безпеки

З січня 2024 року для всіх, хто перебуває в дорозі, триває цілодобова трансляція роликів на екранах найбільш людних вокзалів країни, зокрема у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Луцьку.

Можливість переглянути пізнавальні відео отримали вже близько 600 тисяч пасажирів поїздів Інтерсіті, на екранах яких показ відбувається щогодини.

Кожен з вас може показати ці мультики своїм діятям та захистити їх від небезпеки!

Матеріали для поширення доступні за посиланням: