Звернення Володимира Зеленського

Дата: 20.03.2024 09:43

Сьогодні відбувся черговий "Рамштайн" - зустріч країн, які підтримують нашу оборону, наш захист від російського терору. Це була продуктивна зустріч, і є результати. Міністр оборони України Умеров взяв участь у ньому. Чекаю на його детальний звіт. Тепер я можу сказати кілька речей. Будуть нові оборонні пакети, серед яких дефіцитна артилерія. Нові держави долучаються до ініціативи Чехії щодо закупівлі боєприпасів – дякую всім.

Звичайно, пріоритет для протиповітряної оборони, електронної війни та дронів залишається незмінним. Я вдячний всім країнам, які дійсно працюють над тим, щоб надати відповідну змісту цьому нашому пріоритету. Українські безпілотники вже дають солідні результати, а нам потрібно суттєво підсилити міжнародну складову співпраці. Фронт має відчувати наше зміцнення в умовах дронів. Я вдячний всім учасникам "Рамштайну" та США, міністру Остіну за лідерство.

Дякую всім у світі хто нам допомагає! Слава всім нашим людям, які воюють і працюють заради України!

Слава Україні!