Дата: 24.03.2024 13:49

Запрошуємо на дистанційну форму навчання в Опорний заклад НВК Асканія-Нова - гімназію. Зареєструватись до школи можна, перейшовши за активним посиланням http://surl.li/roicl або за QR-кодом з картинки.

Організація навчального процесу регламентується чинним законодавством України та Державним стандартом НУШ. Наші переваги: реалізація індивідуальної освітньої траєкторії учнів, зручний час навчання, доступність матеріалів протягом всього навчального року, можливість навчатись у своєму темпі, сучасний освітній процес з використанням інформаційних технологій, безпека в Інтернет-просторі.

Усі питання - за телефонами: 0669163494 або 0950102490 (viber, telegram) або електронною поштою: school-of-askaniya@ukr.net