Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Складайте НМТ з Дією: до кабінету вступника інтегровано шеринг документів та Дія.Підпис

Дата: 27.03.2024 11:19

Готові до національного мультитесту? Саме час створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Шерте паспорт через Дію під час реєстрації та підтверджуйте особу Дія.Підписом при вході — зручно та швидко.

Розказуємо, як це працює. Щоб створити персональний кабінет

• відкрийте сторінку реєстрації на сайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt

• виберіть варіант створення кабінету за допомогою Дії

• натисніть на QR-код або відскануйте його камерою смартфону, на якому є Дія

• підтвердьте надсилання копії паспорта Дія.Підписом

Дані з ID-картки або закордонного паспорта підтягнуться автоматично, не треба буде заповнювати їх вручну. Тільки додайте контакти, виберіть місце та предмети, які плануєте складати.

Надалі для входу в персональний кабінет використовуйте Дія.Підпис. Кліпнули, посміхнулись — авторизувались.

Нагадаємо, що реєстрація на НМТ триває до 11 квітня. Тож не зволікайте — реєструйтеся з Дією.

За матеріалами Мінцифри