Як зрозуміти що Ви готові

Дата: 02.04.2024 13:28

За інформацією від обласних та Київської міської служб у справах дітей, в Україні налічується 13 338 дітей, які залишились без батьківського піклування з початку повномасштабного вторгнення, включаючи 1 759 дітей, що втратили батьків через воєнні дії. Наразі важливо забезпечити цим дітям родинне оточення або середовище, що максимально наближене до сімейного.

Рішення для майбутніх батьків про прийняття дитини до своєї родини може бути непростим. Часто це супроводжується безліччю запитань, хвилювань та упереджень.

Тож, цей шлях потребує моральних зусиль, аби забезпечити дитині належний догляд, здоровий емоційний клімат у родині, допомогти сформувати світоглядні орієнтири, вміння та навички для успішної соціалізації.

Сьогодні розповідаємо про те, що варто пам’ятати всім, хто розглядає можливість стати батьками для дітей, які чекають на свою сім’ю, адже кожна дитина – це унікальний індивідуальний світ, який потребує вашої любові та розуміння.