A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Соціально-психологічна підтримка осіб з ігровою залежністю.

Дата: 04.04.2024 13:06
Кількість переглядів: 19

Центр відповідальної гри (Responsible Gambling Center) - це громадська спілка, яка є національною платформою, що об'єднує суспільство, державу і бізнес з метою зменшення шкоди від азартних ігор.

Наша місія: захист людини від шкідливого впливу азартних ігор.

Наші цінності:

Нейтралітет: ми є незалежною громадською спілкою і не перебуваємо під впливом будь-якого з організаторів азартних ігор; ми виступаємо виключно в інтересах суспільства.

Співробітництво: об’єднавши зусилля на одній платформі, ми разом досягатимемо мети, бо кожен розуміє свою роль, сферу своєї відповідальності, а наша платформа відкрита для співпраці з державою, громадським сектором та відповідальним бізнесом.

Повага: ми з повагою ставимося до кожного, хто має проблеми з азартними іграми або хто постраждав від ігрової залежності і потребує підтримки, хто готовий надати таку підтримку і хто розділяє нашу місію або є небайдужим до відповідальної гри та проблем ігроманії.

Чесність: ми спираємось на об'єктивні дані в своїх міркуваннях та висновках, чесні з собою та іншими, ми є надійним і достовірним джерелом інформації.

 

Контакти Простору життя: 01032, м. Київ, вул. Назарівська, 11. Гаряча лінія: 0 (800)

336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора