СОС ДИТЯЧІ МІСТЕЧКА РОЗПОЧИНАЄ РЕЄСТРАЦІЮ НА ВЕСНЯНИЙ ТА ЛІТНІЙ СЕЗОНИ ДИТЯЧОГО КЕМПУ "МАЯЧКИ"

Дата: 08.04.2024 15:10

СОС Дитячі містечка розпочало реєстрацію на весняний та літній сезони Дитячого кемпу психологічної підтримки «Маячки» для дітей віком від 7 до 17 років.

Кемп психологічної підтримки – це 14-денна подорож до пізнання себе, свого внутрішнього світу і оточення, під час якої психологи, куратори, інструктори допоможуть у психологічному розвантаженні, розвитку навичок саморегуляції, подоланні стресу та тривоги.

УЧАСНИКАМИ КЕМПУ можуть стати діти з наступних категорій:

- діти з деокупованих територій;

- діти з територій, які щільно обстрілюються, на яких погіршилась безпекова ситуація;

- діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії;

- діти з родин внутрішньо переміщених осіб;

- діти військовослужбовців;

- діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, у тому числі, що були змушені евакуюватися за межі України;

- діти опікунів і усиновителів;

- діти, які були повернуті з депортації; діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів, медичної підтримки).

Кемп розташований на безпечній та затишній території - село Горбок, Іршавський район, Закарпатська область.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ ТА ПРОГРАМА:

- 5-разове харчування;

- проживання у комфортних 3-4-5 місних номерах, оснащених необхідними меблями та санвузлом;

- змістовна програма, яка включає цілодобову психологічну підтримку, активне та цікаве дозвілля, екскурсійні поїздки, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях.

РОЗКЛАД ЗМІН У 2024 РОЦІ:

Участь у проєкті БЕЗКОШТОВНА.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, необхідних для участі:

- Медична довідка (форма 079-повна) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про профілактичні щеплення, з відміткою про відсутність педикульозу;

- При наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення із зазначенням групи здоров’я;

- Копія свідоцтва про народження дитини та копія паспорту одного з батьків, опікуна або законного представника, довідка ВПО за наявності;

- Заява заповнена батьками;

- Вступна угода підписана батьками.

Зразки всіх необхідних документів будуть надіслані в електронному листі доданими файлами в разі підтвердження участі вашої дитини/тей.

Відбір дітей проводитиметься поступово, на кожну зміну окремо. Відповідно погодження участі дитини/тей у кемпі відбуватиметься впродовж усієї весни-літа, за 15-10 днів до початку кожного нового заїзду.

Детальніша інформація у реєстраційній формі: https://forms.gle/nVZVktupqn27DKS27