Юні жителі Херсонщини можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення та психологічну реабілітацію

Дата: 09.04.2024 10:42

Відповідно до розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації № 71 від 13 лютого 2024 року, особи які перемістились на підконтрольну територію України, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області.

Розпорядженням передбачено надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України    (діти, які пережили обстріли, зазнали поранень, психологічного стресу тощо), із розрахунку до 20 тис. грн на одну дитину шляхом перерахування коштів на рахунки в банках їхніх законних представників (батьків / усиновителів, опікунів або осіб, які їх замінюють).

Скористатися цією можливістю можуть діти від 7 до 18 років проживання (перебування) яких задеклароване / зареєстроване на території Херсонської області та які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Які документи необхідно подати?

- копія паспорта громадянина України (іншого документа, що посвідчує особу заявника);
- копія картки платника податків
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія паспорта дитини (за наявності);
- копія документа, який підтверджує встановлення опіки над дитиною (за наявності);
- довідка із зазначенням реквізитів рахунка заявника в банку за стандартом IBAN;
- копія витягу з реєстру територіальної громади, що містить інформацію про задеклароване/зареєстроване місце проживання
- копія відповідного рішення про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
- копія путівки або договору про надання послуг з оздоровлення або психологічної реабілітації чи іншого документа, який підтверджує наміри заявника.

УВАГА! Одноразова матеріальна допомога на оздоровлення та психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України надається при наявності повного пакету документів!

В разі виникнення питань звертатися на ел пошту ask.nova.va@gmail.com