Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

ДІйМО - Офіс дітей та молоді 

Дата: 26.04.2024 12:09
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

ДІйМО - Офіс дітей та молоді 
Міністерством соціальної політики України (далі – "Міністерство") з метою забезпечення дітей та молоді правом на свободу вираження поглядів, а також їх залучення до процесу прийняття рішень було утворено Офіс дітей та молоді "ДІйМО" (далі – “ДІйМО”).
Основними напрямами діяльності ДІйМО є:
● адвокація та популяризація найкращих інтересів дитини;
● розвиток наставництва для дітей та молоді;
● формування спроможності дітей та молоді.
    Принципами діяльності “ДІйМО” є: “рівний рівному”; почути та діяти; допомагати допомагаючи. “ДІйМО” прагне: бути голосом дітей та молоді для держави та суспільства, брати участь у формуванні та реалізації дитячої та молодіжної політики, створити спільноту навколо інтересів дітей та розвивати культуру наставництва в Україні, формувати спроможність дітей та молоді реалізовувати свої права та відстоювати їх, приймати рішення, самореалізовуватися.
   Враховуючи вищевикладене, звертаємось із проханням розповсюдити інформацію про “ДІйМО” та посприяти залученню до участі в діяльності “ДІйМО” дітей та молодь від 14 до 35 років з досвідом проживання в сімейних формах виховання (ДБСТ, прийомна сім’я, патронат, опіка), усиновлення; в закладах інституційного догляду; з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах; з інвалідністю).
   Анкета на долучення до “ДІйМО”: https://forms.gle/JcV2YPVZoj38sot58 
Соціальні мережі “ДІйМО”:
● Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552038718837
● Інстаграм: https://instagram.com/diymo_ua?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора