Певен, що наша бригада буде однією з перших у звільненому Криму, тож запрошує долучатись усіх хто хоче розділити цю честь.

Дата: 04.05.2024 11:32

Руслан на псевдо «Сват» до повномасштабної війни переважно займався фермерством, але особистої мотивації піти добровольцем у військо йому не бракувало. Його дід Іван, ще в юності, воякам УПА.

Тож похід до ТЦК був питанням честі. «Правда довелося трохи схитрити, аби сім’я це спокійно пережила: попросив хлопців з ТЦК, щоб офіційно приїхали до мене додому, вручили повістку» - повідав «Сват».

«Сват» за півтора року у війську, а особливо – за більш як рік на Херсонщині, виробив звичку постійно бути на сторожі.

Наша бригада за майже рік бойової роботи на херсонському напрямку отримала репутацію «зухвалої річкової піхоти», Руслан вважає себе одним з таких: – «На особливо небезпечних ділянках лінії оборони, особливо там де ворог знаходиться в межах прямої видимості, діяти треба швидко, злагоджено, чітко усе заздалегідь спланувавши…

Боєць певен, що його бригада буде однією з перших у звільненому Криму, тож закликає долучатись усіх хто хоче розділити цю честь.

Херсонський обласний ТЦК та СП