Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Звернення Володимира Зеленського

Дата: 07.05.2024 09:10
Кількість переглядів: 25

Фото без опису

Вдень було кілька міжнародних розмов: зараз ми надзвичайно активно працюємо, готуючи інавгураційний саміт – Саміт миру у Швейцарії. Важливо, щоб на саміті змогли проявити своє лідерство якнайбільше держав, якнайбільше субʼєктів, які зацікавлені у повній силі Статуту ООН та міжнародного права.

Сьогодні – президенти Литви та Польщі Гітанас Наусєда та Анджей Дуда, премʼєр-міністри Естонії та Канади Кая Каллас і Джастін Трюдо. Особисто їх запросив на саміт, подякував за підтримку нашої роботи заради справедливого миру – за підтримку Формули миру.

Такий мир і справжнє відновлення спокою в міжнародних відносинах можливі лише за умови, що світова більшість долучиться до встановлення миру і примусить до миру Росію – примусить її визнавати базові правила нормального співжиття народів.

Я вдячний усім партнерам, які допомагають нам із реалізацією цього завдання. Вдячний кожному лідеру, який комунікує з іншими, щоб вони теж були на саміті і теж сказали своє слово.

Теперішній світ – це світ більшості, це такий світ, у якому ніхто не має і не повинен мати привілею навʼязувати щось іншим народам, тим більше навʼязувати насильство. Всі однаково важливі, і кожен народ однаково заслуговує на повагу. Саме в цьому наша Формула миру. Вона вигідна кожному народу, і Саміт миру дозволяє не на словах, а реально показати, хто дійсно за рівноправʼя у світі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора