«УКРАЇНА ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ»: ЄДИНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ПРО УСИНОВЛЕННЯ ТА ФОРМИ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 16.05.2024 13:31

15 травня 2024 року в Міжнародний день сім’ї, Міністерство соціальної політики разом із Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей запустили державну онлайн-платформу «Україна для кожної дитини».

«Україна для кожної дитини» є онлайн-платформою, де в єдиному місці можна знайти усю необхідну інформацію та ресурси, що стосуються усиновлення і влаштування дитини в сімейні форми виховання:
- отримати покроковий алгоритм дій, щоб прийняти дитину у свою сім’ю;
- дізнатися про сімейні форми виховання та патронатне виховання;
- скористатися «Лінією турботи» та знайти потрібного експерта;
- перейти на онлайн-курс «Народжені серцем» для майбутніх усиновлювачів;
- отримати підтримку в процесі адаптації дитини і родини;
- почути історії дітей і родин, які вже мають досвід усиновлення або виховання в сімейних формах.
«Україна для кожної дитини» — дорожня карта для родин і ресурс, який допоможе дітям швидше опинятися в сімейному теплі.
   Єдина платформа «Україна для кожної дитини» створена в рамках реалізації реформи з метою забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні. Подбати про дитину може кожен: бути прикладом, дати пораду, повідомити про небезпеку, прийняти дитину у свою родину.
Посилання на платформу: