Держкомтелерадіо оголошує прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Дата: 06.06.2024 13:29

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності.

Вони мають бути опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії до 10 серпня 2024 року подаються:

✅клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

✅примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення

✅копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «На здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

📧Також твір можна надіслати на електронну адресу svsk@comin.gov.ua.

Телефон для довідок (044) 278 86 96.

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо: https://comin.gov.ua/.../polozhennia-pro-premiiu-imeni...