Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги!

Дата: 14.10.2024 10:21

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це наймасштабніші змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту , формування у молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту .

ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія зареєструвався в найкрутіших, наймасштабніших, найтоповіших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч».

Змагання проводяться щорічно з вересня по червень серед учнів закладів загальної середньої освіти України. На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях:

1. Шкільний етап (вересень - жовтень 2024 року)

2. Територіальний або та районний етап у містах - обласних центрах (листопад 2024 року - січень 2025 року)

3. Районний і міський етап у містах - обласних центрах (лютий - квітень 2025 року)

4. Обласний етап (квітень - травень 2025 року)

5. Всеукраїнський етап (червень 2025 року).