Мрії збуваються

Дата: 23.01.2017 18:54

Школа в селищі Асканія-Нова існує  з  кінця 19 століття, з її стін вийшло багато чудових людей, які своїм талантом та працею завжди старалися та стараються гідно нести честь учня Асканійської школи.

Дуже приємно, що у 2016 році менеджерами проектів Вздихалкіною Єлізавєтою Олександрівною, Штанько Віталієм Миколайовичем, Шестак Оленою Леонідівною спільно з Британською радою створено та втілюється в житття проект соціальної дії «Успішна дитина».

Розвиток інклюзивної освіти в Україні набирає популярності. Тож якісний ремонт приміщення логопедичного кабінету НВК Асканія-Нова-гімназія, нові двері, енергозберігаюче вікно,   встановлення   зручних меблів,   необхідне обладнання    - це дійсно мрія, яка стала реальністю завдяки фінансовій підтримці Британської ради та активних громадян нашої об'єднаної територіальної громади. Допомагають втілити в життя проект:

Асканія-Нова селищна рада -голова Свінціцький В.К.

Секретар селищної ради Шестак О.Л.

Вчитель-логопед Вздихалкіна Є.М.

ГО «Сила громади Асканія-Нова» голова організації   В.М. Штанько

ФГ  «Асканія-Вікторія» -  голова В.М. Штанько

ФГ «Асканія-М» -  голова В.М. Мельник

ФГ «Зіярешат» -  голова  Р.Е.Мустафаєв

ФГ «Питомник -Асканія» -  голова О.В.Праворенко

ФГ «Інкас» -  голова В.В.Гриценко

ФОП Волобуєв В.В.

ФОП Тяпко Н.Д.

ФОП Чахалов Х.М.

ФОП Софієв І.А.

Здійснення мрії створити сучасний комфортний кабінет для навчання дітей з особливими потребами надихає на розробку нового проекту «Джерело дитячого натхнення».

Кому цікаво, приєднуйтесь. Чекаємо на слушні пропозиції!!!!!!!!!!

Менеджер проекту Шестак О.Л.