Дата: від до Скинути

Експериментальний проєкт з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики (Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава») окремих соціальних послуг

З метою забезпечення доступності соціальних послуг для осіб, які перебувають  у складних  життєвих  обставинах  у зв’язку з бойовими діями, тимчасовою  окупацією,  деокупацією  тощо, та забезпечення надання їм окремих соціальних послуг, спрямованих на збереження життя та здоров’я, урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 ,,Деякі питання реалізації  експериментального  проєкту з надання в закладах охорони  здоров’я, які належать до сфери  управління  Міністерства соціальної політики,  окремих  соціальних  послуг деяким  категоріям осіб,  які перебувають у складних життєвих обставинах”.

15:10 01.02.2024