Як створити дієву громадську організацію: новий освітній серіал на Дія.Освіта

Станом на 2021 рік в Україні було зареєстровано 96 258 громадських організацій (за даними USAID). Щороку їх кількість збільшується, оскільки з’являються нові суспільні виклики та способи їх вирішення. Як побудувати громадську організацію, яка діятиме ефективно й корисно? Дивіться в новому освітньому серіалі. Серед ключових тем — принцип роботи громадського сектору, різниця між громадською та благодійною організаціями, стратегія створення таких організацій, робота з інституційними партнерами, комунікації та організаційний розвиток. Від теоретичних основ до практичних порад — вісім серій освітнього серіалу покривають усе, що необхідно знати перед запуском громадської організації. Після перегляду серіалу рекомендуємо пройти фінальний тест і перевірити, наскільки ви опанували нові знання.

12:36 12.11.2023