A A A K K K
для людей із порушенням зору
Асканія-Нова селищна військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район

Новини громади

Дата: від до Скинути

Як створити дієву громадську організацію: новий освітній серіал на Дія.Освіта

Станом на 2021 рік в Україні було зареєстровано 96 258 громадських організацій (за даними USAID). Щороку їх кількість збільшується, оскільки з’являються нові суспільні виклики та способи їх вирішення. Як побудувати громадську організацію, яка діятиме ефективно й корисно? Дивіться в новому освітньому серіалі. Серед ключових тем — принцип роботи громадського сектору, різниця між громадською та благодійною організаціями, стратегія створення таких організацій, робота з інституційними партнерами, комунікації та організаційний розвиток. Від теоретичних основ до практичних порад — вісім серій освітнього серіалу покривають усе, що необхідно знати перед запуском громадської організації. Після перегляду серіалу рекомендуємо пройти фінальний тест і перевірити, наскільки ви опанували нові знання.

12:36 12.11.2023

«Довідка.Інфо» - корисна інформація щодо основ кібербезпеки, протимінної безпеки та алгоритму відшкодування коштів за зруйноване чи пошкоджене майно

Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Довідка.Інфо» проводиться інформаційна кампанія, направлена на інформування населення щодо основ кібербезпеки, протимінної безпеки та алгоритму відшкодування коштів за зруйноване чи пошкоджене майно.

10:03 10.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора