Мінцифри презентує освітній серіал та симулятор про професію SEO-спеціаліста

Щосекунди в Google відбувається 85 000 пошукових запитів. І саме робота SEO-спеціалістів визначає, чий сайт опиниться на першій сторінці видачі. Від цього залежить, скільки відвідувачів побачать сторінку того чи іншого бізнесу. А отже — продажі та впізнаваність. Саме тому SEO-індустрія активно розвивається, а середня річна заробітна плата SEO-фахівця вже перевищує $60,5 тис. Мінцифра за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project) у співпраці з Українською фундацією розвитку та WebPromoExperts створили освітній серіал і симулятор, щоб відповісти на всі запитання про професію SEO-спеціаліста та допомогти українцям зробити перші кроки у сфері.

14:46 13.07.2023

Як вберегтися від аферистів: поради від експертів у межах кампанії #ШайхрайГудбай

Після початку повномасштабної війни рівень платіжного шахрайства в Україні зріс на 8%, а сума збитків через дії зловмисників за минулий рік сягнула 481 млн гривень. Це на 46% більше, ніж у 2021 році. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками залишається соціальна інженерія. Тобто шахраї користуються тривогою і стресом громадян у скрутний час та вивідують паролі чи дані карток. Тому важливо, щоб якнайбільше українців знали правила безпеки під час безготівкових розрахунків та розуміли, яку інформацію потрібно тримати у секреті.

08:58 12.07.2023