Асканія-Нова селищна військова адміністрація

Новини громади

Мінцифри презентує освітній серіал та симулятор про професію SEO-спеціаліста

Щосекунди в Google відбувається 85 000 пошукових запитів. І саме робота SEO-спеціалістів визначає, чий сайт опиниться на першій сторінці видачі. Від цього залежить, скільки відвідувачів побачать сторінку того чи іншого бізнесу. А отже — продажі та впізнаваність. Саме тому SEO-індустрія активно розвивається, а середня річна заробітна плата SEO-фахівця вже перевищує $60,5 тис. Мінцифра за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project) у співпраці з Українською фундацією розвитку та WebPromoExperts створили освітній серіал і симулятор, щоб відповісти на всі запитання про професію SEO-спеціаліста та допомогти українцям зробити перші кроки у сфері.

14:46 13.07.2023

Як вберегтися від аферистів: поради від експертів у межах кампанії #ШайхрайГудбай

Після початку повномасштабної війни рівень платіжного шахрайства в Україні зріс на 8%, а сума збитків через дії зловмисників за минулий рік сягнула 481 млн гривень. Це на 46% більше, ніж у 2021 році. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками залишається соціальна інженерія. Тобто шахраї користуються тривогою і стресом громадян у скрутний час та вивідують паролі чи дані карток. Тому важливо, щоб якнайбільше українців знали правила безпеки під час безготівкових розрахунків та розуміли, яку інформацію потрібно тримати у секреті.

08:58 12.07.2023

Про реалізацію експериментального проекту

З метою забезпечення доступності соціальних послуг для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з бойовими діями, тимчасовою окупацією, деокупацією тощо, та забезпечення надання їм окремих соціальних послуг, спрямованих на збереження життя та здоров’я, шляхом упровадження механізму переходу від використання бюджетних коштів на утримання бюджетних установ до їх використання на оплату соціальних послуг урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах”.

13:44 11.07.2023

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Ми повертаємо свої землі. Але навіть на деокупованій території зарано говорити про цілковиту безпеку.

14:53 10.07.2023