Чому гендерні стереотипи — небезпечні? Новий серіал на Дія.Освіта

Чверть української молоді вважає, що вплив гендерних стереотипів посилився під час війни, — такі дані дослідження ГО «Інсайт». Для того щоб показати, що не так з гендерними стереотипами та чому їм не місце в житті сучасної молоді, Клуб Добродіїв у співпраці з Plan International створив новий освітній серіал для підлітків — «Базові знання про гендер». Мета освітнього серіалу — показати підліткам:

09:49 10.10.2023

Місяць кібербезпеки в Україні: долучайтесь до заходів, отримуйте поради та нові знання від провідних експертів про безпечну поведінку в мережі

В Україні стартував місяць кібербезпеки. Це — міжнародна практика: у жовтні по всьому світу проводять заходи, щоб привернути увагу суспільства до загроз у мережі. Мінцифра спільно з Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» підтримують ініціативу й впродовж жовтня представлять новий освітній серіал та симулятор про кібербезпеку. А згодом запрацює Кіберграм — це тестування, яке дасть змогу перевірити знання про кіберіндустрію.

12:55 07.10.2023