Дата: від до Скинути

Цифрова Європа: презентація Програми ЄС для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни

Українські організації й приватні компанії зможуть розвивати проєкти у сфері цифрових технологій, штучного інтелекту та хмарних послуг разом з міжнародними партнерами за Програмою Європейського Союзу «Цифрова Європа». Презентація програми відбудеться 6 жовтня о 13:30. Головна мета Програми — стимулювати цифрову трансформацію всіх сфер економіки та суспільного життя країни. Її загальний фонд — 7,5 мільярда євро до 2027 року. На напрями, які доступні й для України, виділено 6 мільярдів євро:

13:41 04.10.2023

Як працює демократія: відбудеться онлайн-презентація освітнього курсу «Демократія через дії»

Міністерство цифрової трансформації України разом з Міжнародною фундацією виборчих систем IFES Україна та ГО «Боротьба за права» запускають новий освітній курс — «Демократія через дії». Онлайн-презентація відбудеться 5 жовтня о 16:00. У події візьмуть участь:

15:52 02.10.2023